طراحی عناصر گرافیکی برای سایت

یک وب سایت زمانی تکمیل می‌شود که هم دارای کد های بهینه باشد و هم در لایه گرافیکی از ترکیب رنگ و عناصر زیبا استفاده شود چرا که رسانه های اینترنتی راهی جز ارتباط بصری با کابران خود ندارند، با توجه به این امر نیاز روز افزون مدیران کسب‌ و کار‌‌‌ها به طراحی گرافیکی زیبا و مطابق جدید ترین متد های طراحی احساس میشود ، گروه طراحی نقطه جهت زیباتر کردن وبسایت شما، همیار شماست.

سفارش اسلایدر سفارش بنر سفارش بنر متحرک مشاهده نمونه کارها
طراحی عناصر گرافیکی وبسایت
طراحی عناصر گرافیکی شبکه‌های اجتماعی

طراحی عناصر گرافیکی برای شبکه های اجتماعی

با توجه به اهمیت روز افزون شبکه‌های اجتماعی، سبک بازاریابی نسبت به گذشته دچار تغییر نوینی شده ،بنابراین دیگر برای کسب اعتماد مشتری نمیتوان تنها به روش‌های سنتی مانند طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت و تبلیغات محیطی بسنده کرد بلکه باید حضوری فعال در شبکه های اجتماعی داشت ، کسب نتایج خوب از شبکه های اجتماعی نیازمند گرافیک جذاب و کاربرپسند میباشد.اگر آمادگی کسب درآمد هرچه بیشتر از طریق شبکه های اجتماعی را دارید گروه طراحی نقطه در خدمت شماست !

سفارش پست اینستاگرام سفارش استوری اینستاگرام مشاهده نمونه کارها

طراحی صفحه فرود (Landing Page) و ایمیل مارکتینگ

برای اطلاع مشتریان از جدید‌ترین تخفیف ها و یا خدمات جدید کسب و کار ها، بهترین روش، استفاده از ایمیل مارکتینگ و صفحات فرود میباشد،اما علاوه برا محتوای کوتاه و قدرتمند، بخش بزرگی از بازدهی این دو شیوه، بستگی طراحی گرافیکی دارد تا بازدید کنندگان تمایل مشاهده و پیگیری آن را داشته باشند . گروه طراحی نقطه آماده است شما را در جهت معرفی خدمات خود به مشتریان یاری کند .

سفارش صفحه فرود سفارش طرح ایمیل مارکتینگ مشاهده نمونه کارها
طراحی لندینگ پیج
طراحی لوگو

طراحی لوگو

داشتن یک لوگو حرفه ای که به خوبی طراحی شده باشد،باعث ایجاد اعتماد می شود.اگر شما یک لوگو طراحی شده خوب داشته باشید،احتمال بیشتری وجود دارد که مشتریان بالقوه با شما کار کنند.اگر لوگوی شما طراحی خوبی داشته باشد،مردم درباره نوع ارائه محصولات و خدمات اصلی شما کنجکاو می شوند.

سفارش طراحی لوگو مشاهده نمونه کارها