خدمات طراحی سایت

چرا طراحی سایت وردپرس با گروه طراحی نقطه؟

به نیاز شما کاملا گوش میدهیم

اولویت اصلی ما درک کامل نیازهای شما و هدف شما از حضور و فعالیت در دنیای وب است.

بهینه ترین راهکار را ارائه میکنیم

پس از درک کامل نیازهای شما، بهترین و سریعترین راهکار را برای پیاده سازی وب سایت موردنظر شما ارائه می دهیم.

در حین اجرا ، سایت خود را مشاهده می کنید

در طول روند اجرای پروژه، تکمیل سایت تحت نظر شما انجام خواهد شد و می توانید تغییرات مد نظر خود را به ما انتقال دهید تا در نهایت طرح دلخواه شما ایجاد شود.

با آموزش کامل مدیر وبسایت خود می شوید

از آنجایی که ما یک شرکت آموزش محور هستیم، در تلاش هستیم تا با ارائه آموزش های حضوری و غیرحضوری آموزش های جامعی در خصوص مدیریت سایت و اعمال تغییرات در آن به شما بدهیم تا بتوانید سایت خود را در هر زمان بدون نیاز به کدنویسی و با سلیقه خود ویرایش کنید.

بعد از اتمام پروژه همراه شما خواهیم مانید

کار ما پس از اتمام فرآیند طراحی سایت و تحویل پروژه به شما تمام نمی شود، بلکه پس از اتمام کار برای ارائه آموزش های تکمیلی و اعمال تغییرات بیشتر در سایت همراه شما خواهیم بود.

خدمات طراحی سایت

رضایت شما، افتخار ماست

بهره مندی از مشاوره های سودمند در زمينه طراحی سايت و مشاوره های فروش و بازاريابی در فضای مجازی و ارائه راهكارهاي بسيار مفيد و ارزشمند نتيجه سالها همكاری با اين مجموعه متعهد و تلاشگر بوده .قدر دان شمائيم كه با نهايت لطف و مرحمت خاص مشاور و پشتيبان ما بوده ايد و در هر لحظه ای از شبانه روز ما را تنها نگذاشته ايد سپاس و درود فراوان

www.karafarinenab.ir

مهندس عباس عارفی / مدیر ماهنامه کارآفرین

همیشه به دنبال مناسب ترین راه معرفی محصولات و خدماتم به مشتریان می گشتم، گروه طراحی نقطه با مشاوره مناسب در زمینه طراحی سایت، نقش بسزایی در معرفی محصولاتم در فضای مجازی داشت. و من امروز موفقیتم در زمینه جذب مخاطب از طریق اینترنت را مدیون این شرکت هستم. بابت تمامی زحماتتان سپاسگزارم.

www.otaherbal.com

محمد طالبی / اولین تولید گننده عرقیات و گلاب ارگانیک در ایران

نظم ، دقت ،پیگیری ، سرعت و اخلاق حرفه ای ، کلماتی هستند که میتوانند گروه طراحی نقطه را در انجام امور محوله توصیف نمایند. و اینجانب ایشان را به دوستان و دیگر همکاران خود توصیه مینمایم . و امیدوارم همه هموطنان عزیزم در هر حرفه ای که زحمت میکشند بدین شکل و با انگیزه و بازده بالا کار کنند ، تا ایرانی سر فراز داشته باشیم.

www.khanehsazi-g.ir

آقای سعید لوهرانی / مدیر کارخانه خانه سازی گیلان